KONST / Litografier / Färgserigrafi 13253003
nr 1325 3003
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Färgserigrafi, Komposition. Signerad, numrerad 80/80, oramat löst blad. Bladets mått: 65x50 cm
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 maj 2020
kl 18:02:23
10/5 23:29:09